O nas

Jesteśmy firmą obecną na wszystkich największych giełdach kwiatowych w Polsce Zachodniej i Centralnej, ale dostarczamy kwiaty na obszarze całego kraju. W ciągłej sprzedaży mamy pełną ofertę towarową giełd holenderskich, oraz wielu ogrodników ( w tym holenderskich, duńskich, belgijskich polskich i innych).

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, zarówno jeżeli idzie o asortyment, ilość jak i kraj pochodzenia.  Przy większych zamówieniach jesteśmy w stanie kupować towar z pominięciem giełd, co w znaczny sposób obniża cenę.

Nasza oferta nie ogranicza się do wyłącznie do towaru pochodzącego z importu.  Ważną częścią naszej oferty skierowanej do Was, jest towar pochodzenia krajowego, bo nie będąc bezkrytycznie zapatrzonymi na Zachód, uważamy że polskie towary nie muszą ustępować i nie ustępują jakością towarom z importu.

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, jeżeli więc jesteś polskim ogrodnikiem, ewentualnie znasz kogoś takiego – zapraszamy do współpracy. Naszymi samochodami wyposażonymi w platformy załadowcze i agregaty chłodnicze jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce.

Naszej oferty nie ograniczamy wyłącznie do sprzedaży kwiatów ciętych i roślin doniczkowych – świadczymy także usługi transportowe na terenie całej Europy Środkowej i Zachodniej, przy zachowaniu ciągłości na trasie Polska- Niemcy – Holandia, gdzie nie obowiązują prawie żadne ograniczenia ilościowe przewożonego ładunku. Firma nasza jest uczestnikiem EAN*UCC, co oznacza, że towary możemy oznakowywać przy użyciu kodów kreskowych w standardach EAN.

Newsy