Plewiska – Centrala

Plewiska – Centrala

Szkolna 14
62-064 Plewiska k/Poznania

Tel.
Księgowość +48 61 679 1862
Dział Handlowy +48 61 679 1859
Transport +48 61 679 1863

Fax. +48 61 622 1259

Właściciel

Włodzimierz Grajek

info@grajek.com.pl
+48 505 023 635

Informacje i zamówienia

Dział kwiatów ciętych

Daniel Skorupski

daniel.skorupski@grajek.com.pl
+48 512 376 476

Paweł Zwierzchlewski

pawel@grajek.com.pl
+48 501 524 617

Damian Matuszak

damian.matuszak@grajek.com.pl
+48 502 827 840

Mateusz Masternak

mateusz.masternak@grajek.com.pl
+48 514 992 699

Dział obsługi marketów

Aleksandra Karczewska

aleksandra.karczewska@grajek.com.pl
+48 505 023 637

Tomasz Skotarek

tomasz.skotarek@grajek.com.pl
+48 502 827 844

Dział kwiatów doniczkowych

Aleksandra Poczta

aleksandrapoczta@grajek.com.pl
+48 505 023 639

Maciej Zdanowicz

maciej.zdanowicz@grajek.com.pl
+48 514 992 870

Napisz wiadomość do tego oddziału

Nasze pozostałe oddziały

Poznań Plewiska - Centrala Tychy Warszawa Łódź Tarnów